Lokalny bon zakupowy


Nasza firma działa na lokalnym sądeckim rynku, a jej misją jest podnoszenie zamożności i siły Sądecczyzny. Cel ten realizujemy poprzez ukierunkowanie mieszkańców naszego regionu na wydawanie własnych środków pieniężnych na lokalne produkty oraz w lokalnych punktach handlowo-usługowych. Wierzymy, że takie działanie pozwoli zatrzymać na Sądecczyźnie wypracowany przez mieszkańców kapitał i spowoduje tworzenie nowych miejsc pracy oraz wzrost wynagrodzeń w naszym regionie. Wyższe wynagrodzenia oznaczają także zwiększenie lokalnych budżetów, a więc podniesienie jakości świadczeń, które każdy z nas otrzymuje z publicznych środków.

 

Sądecki Bon Zakupowy

Projekt Sądeckiego Bonu Zakupowego wchodzi już w drugi rok realizacji. W pierwszej fazie projektu zaufało nam wiele podmiotów. To dzięki nim na lokalny rynek trafiły środki, które bezpośrednio przyczyniły się do rozwoju lokalnych przedsięwzięć biznesowych. Sądeckie Bony Zakupowe mogą oferować swoim pracownikom urzędy, szkoły, przedsiębiorcy w formie świadczeń socjalnych lub dodatkowych premii. Bony można realizować jedynie na lokalnym rynku – w ponad 200 punktach handlowo – usługowych. Są to m.in. sklepy odzieżowe, obuwnicze, gabinety kosmetyczne, kluby sportowe, kawiarnie i restauracje. Posiadacze bonów mogą sami zdecydować, z jakiej usługi czy produktu chcą skorzystać. Wielu akceptantów bonów udziela posiadaczom dodatkowych bonusów i rabatów. Posiadacz Sądeckiego Bonu Zakupowego otrzyma więcej niż jego nominalna wartość. Dzięki temu wprowadzamy na lokalny rynek środki pieniężne, które wprost przyczyniają się do wzrostu naszego dobrobytu. Dodatkowo wszyscy uczestnicy projektu mogą cieszyć się świadomością, że dzięki swoim decyzjom przyczyniają się do podnoszenia poziomu swojej zamożności oraz zamożności swoich bliskich.

Szersze informacje można znaleźć również na stronie internetowej www.sadeckibonzakupowy.pl


 

AKTUALNOŚCI

Sądecki Bon Zakupowy podczas Gali Sądeczanin roku 2017

Sądecki Bon Zakupowy podczas Gali Sądeczanin roku 2017 – Razem na rzecz rozwoju Sądecczyzny   W  niedzielę 25 lutego w Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu odbyła się gala finału konkursu…

 


 

LISTA AKCEPTANTÓW SĄDECKIEGO BONU ZAKUPOWEGO

Lista akceptantów PDF