Cafe de Rafael


Szanowni Państwo,

Kawa bardzo często nazywana jest czarnym złotem. Nic dziwnego – każdego dnia na całym świecie miliony ludzi delektują się jej wspaniałym smakiem i aromatem. Jest nie tylko jedną z najpopularniejszych używek i głównym źródłem kofeiny. Działa także pobudzająco i orzeźwiająco oraz przyspiesza przemianę materii.

Niezależne badania przeprowadzone przez TNS OBOP potwierdzają, że regularne picie kawy w pracy poprawia jej efektywność. Kawa bowiem, a przede wszystkim jej jakość – ma istotny wpływ na atmosferę w pracy oraz zewnętrzne relacje biznesowe z Klientami i Partnerami, którzy według badań ze spotkań zapamiętują panującą atmosferę i poczęstunek… Pewnie nie każdy wie, że w naszym sądeckim regionie od lat funkcjonuje lokalna palarnia kawy Ascafe. To wspólnie z nią została stworzona marka Cafe de Rafael, dzięki której Sądeczaninie mogą codziennie delektować się jej wyjątkowym smakiem mając świadomość, że przygotowali ją Sąsiedzi lub Znajomi. Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty firmy Pro-Regio Sp. z o.o. Oferujemy usługę dostawy kawy najwyższej jakości, ekspresów i pozostałych przydatnych dodatków wraz ze stałym serwisem urządzeń.

Zadbaj o dobre samopoczucie swoich pracowników oraz pozytywne wrażenie Twoich Kontrahentów i Klientów. Spraw by pozytywnie wpływali na rozwój firmy, a przy okazji wspieraj sądecki biznes i twórz nowe miejsca pracy w naszym regonie.

 

Pobierz katalog oferty PDF